
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 20 |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 0 V to 57 V |
| Max Supply Voltage | 57 V |
| Min Supply Voltage | 0 V |
| Schedule B | 8542390000 |
| Standard | 802.3bt |
Stock: 290
Distributors
pcbx
Unit Price$2.96419
Ext.Price$2.96419
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.96419 | $2.96419 |
| 10 | $2.53834 | $25.38340 |
| 25 | $2.32444 | $58.11100 |
| 50 | $2.12857 | $106.42850 |
| 100 | $1.94922 | $194.92200 |
| 300 | $1.88858 | $566.57400 |
| 500 | $1.82981 | $914.90500 |
| 1000 | $1.77617 | $1776.17000 |
